Pracownicy Hanex prelegentami na Politechnice Poznańskiej

Z przyjemnością dzielimy się z Państwem informacją, że mgr Inż. Konrad Mączka – Kierownik Laboratorium GTX Hanex Plastic oraz mgr inż. Michał Grzelak – Dyrektor ds. Jakości, Badań i Rozwoju GTX Hanex Plastic zostali zaproszeni przez władze Politechniki Poznańskiej do wygłoszenia prelekcji podczas jednego z wykładów organizowanych przez Wydział Inżynierii Mechanicznej.

Cykl wykładów złożony był z czterogodzinnego bloku zajęć prowadzonych przez specjalistów reprezentujących szeroko pojętą branżę przemysłu. Panowie – Konrad Mączka oraz Michał Grzelak wypowiadali się w obszarze ”Polimerowe materiały opakowaniowe PET”. Słuchaczami byli studenci III roku Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich NanoBioTech. „Czujemy się wyróżnieni mogąc uczestniczyć w tego rodzaju wykładzie i dzieląc się wiedzą z młodymi ludźmi, którzy rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową w branży przemysłu. To oni mają największy wpływ na kierunek rozwoju technologii w przyszłości” – mówi Konrad Mączka.

Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie NanoBioTech prowadzone są wspólnie przez Politechnikę Poznańską oraz Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk.

< Wróć