Profil firmy

Lider w branży

Jesteśmy liderem polskiego rynku w produkcji folii termoformowalnych, preform i butelek PET. Wykorzystując najlepsze rozwiązania technologiczne, niezmiennie utrzymujemy wysoką jakość. Dla naszych produktów jest ona standardem.

Poszukując ciągle nowych, lepszych rozwiązań, systematycznie inwestujemy w prace badawczo-rozwojowe. Ich efektem są nowoczesne wyroby z tworzyw sztucznych. Szczególnie ważne dla nas jest wprowadzenie na rynek najbardziej ekologicznych sposobów produkcji i recyklingu odpadów. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy własną linię recyklingu opakowań. Kompleksowo wykorzystujemy odpady typu PET, wytwarzając ponownie na ich bazie wyroby o charakterze rynkowym.

Własny Styl Zarządzania

W 2015 roku wdrożyliśmy program HMW (Hanex Management Way), którego podstawą jest baza najlepszych rozwiązań w obszarze operacji wewnętrznych firmy, ciągłe ich doskonalenie i optymalizacja. Funkcjonowanie programy HMW jednocześnie przekłada się na wzrost zaangażowania pracowników w realizację zadań z wykorzystaniem narzędzi HMW, takich jak PSG (Problem Solving Group), PDCA (Plan Deminga), SMED, Kanban czy Kaizen.

Jakość na najwyższym poziomie

Naszym kluczem do skutecznej sprzedaży jest już nie tylko marka, ale też nowoczesne i estetyczne opakowanie. Wiele produktów na rynku to wyroby firmy Hanex. Współpracujemy z przedstawicielami najbardziej znanych światowych marek branży spożywczej, napojowej, kosmetycznej, chemicznej czy medycznej, a także z największymi firmami tych branż w Polsce.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów są prestiżowe certyfikaty uzyskane przez firmę Hanex, m.in. te przyznane przez TUV NORD CERT, gwarantujące bezpieczeństwo stosowania naszych wyrobów w każdej branży, w tym również w medycznej i artykułów spożywczych.

Doświadczenie i indywidualne rozwiązania

Dwudziestoletnie doświadczenie, rozwiązania dedykowane konkretnemu klientowi, optymalizacja procesów produkcyjnych oraz systemowa realizacja dostaw sprawiły, że dziś firma Hanex ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku opakowań z tworzyw sztucznych.

Nasz docelowy rynek tworzą producenci wód, napojów, soków, mleka i przetworów mlecznych, przetwórcy owoców i warzyw, producenci kosmetyków i chemii gospodarczej, producenci win, piwa i wódek, przetwórcy mięsa i ryb, producenci materiałów technicznych, baterii, sprzętu Audio V, przyborów kosmetycznych, producenci pojemników pet, blisterów itd.