Butelki PET

W GTX Hanex Plastic przenosimy produkcję butelek PET na nowy poziom, łącząc nowoczesny design z innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Jesteśmy liderem w produkcji butelek PET w Polsce i Europie, z długoletnim doświadczeniem obsługującym branżę spożywczą, chemiczną, kosmetyczną i medyczną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

  • Butelki PET dla przemysłu spożywczego – oferujemy kompleksowe pakiety dla przemysłu spożywczego, dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasze butelki na wodę, soki, mleko, ketchupy, musztardy, sosy i przyprawy gwarantują bezpieczeństwo produktu, wyróżniają się estetyką i mogą zawierać dodatki barierowe, które przedłużają datę ważności produktów.
  • Kosmetyki w butelkach PET – nasze butelki PET idealnie sprawdzają się również dla branży kosmetycznej. Nowoczesny design, harmonijnie wsparty wysoką jakością użytych materiałów, zapewnia elegancki wygląd, ale również bezpieczeństwo Twoich kosmetyków.
  • Chemia gospodarcza i medyczna – dla sektorów chemicznego i medycznego dostarczamy buteleczki PET spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze produkty są trwałe, a co najważniejsze zgodne z rygorystycznymi normami branżowymi. Znajdziesz u nas produkty o różnorodnej pojemności, od 300 do nawet 1000 ml.

W Hanex Plastic oferujemy butelki PET, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Dbamy o jakość, trwałość produktów i estetykę stawiając na indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza niezrównana jakość opiera się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, takich jak jednostopniowe maszyny (NISSEI DPH 70, 12-M) i dwustopniowa technologia (SIPA). Jesteśmy gotowi dostosować nasze produkty do Twojej marki, oferując elastyczność i personalizację. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i podkreślić wyjątkowość swoich produktów z Hanex Plastic!