Misja

Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych opakowań. Najwyższą wartością – rozwój. Relacje z klientami budujemy na podstawie zaufania i dostarczania najlepszych rozwiązań biznesowych. Nie zapominamy też o środowisku.

Działalność firmy opiera się na pogodzeniu potrzeb rynku z możliwością zastosowania najbardziej ekologicznych form produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Dlatego też prowadzimy badania i wprowadzamy na rynek takie rozwiązania, które w najwyższym stopniu chronią środowisko naturalne. Jednym z najważniejszych kierunków strategii naszej firmy jest produkcja opakowań przy zastosowaniu logistyki odzysku. Opiera się ona na racjonalnym planowaniu, składowaniu i skutecznej kontroli przepływu surowców, półproduktów i produktów gotowych.

Przyszłość tworzą cele

Dzięki jasno określonym i konsekwentnie realizowanym celom, kreujemy rzeczywistość. Wierzymy, że inwestycje w nowoczesne technologie, a także tworzenie innowacyjnych produktów zaprocentują najlepszymi rozwiązaniami na rynku opakowań PET, nie tylko w Polsce.

To, co procentuje

Rynek opakowań PET tworzą nie tylko klienci, ale dostawcy, kooperanci i konkurenci, dlatego znaczącą wagę przywiązujemy do relacji z każdym z naszych partnerów. Naszym klientom dostarczamy zawsze więcej niż tego oczekują, wiedząc, że długofalowe, trwałe relacje wymagają czasu i poświęceń.

W myśl powiedzenia „oszczędnie znaczy mądrze”, nie tolerujemy marnotrawstwa. Dzięki wydajnej, efektywnej pracy obniżamy koszty własne do minimum. Doskonale wiemy też, że czas to pieniądz, dlatego nigdy nie czekamy. Sami wpływamy na poprawę organizacji pracy i modyfikację procedur, wiedząc, że nie ma rzeczy, których nie można by poprawić czy zmienić. To zawsze procentuje.