Partnerzy

Biznes zbudowany na wzajemnym zaufaniu

Od początku swojej działalności korzystamy z doradztwa wielu firm i instytucji. Wychodzimy z założenia, że postęp technologiczny i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań możliwe są tylko dzięki kooperacji z odpowiednimi partnerami.

Współpracujemy m.in. z dostawcami technologii w zakresie projektowania, wykonywania serii testowych, tzw. prototyping oraz ich walidacji; z producentami dodatków i surowców w zakresie barwników, dodatków barierowych, polepszających właściwości mechaniczne czy przetwórcze. Od wielu lat wiążą nas również partnerskie relacje z czołowymi krajowymi i zagranicznymi jednostkami naukowo-badawczymi (m.in. z Politechniką Śląską, COBRO Warszawa). Systematycznie korzystamy z doradztwa specjalistycznych firm odnośnie materiałów (szczególnie folii PET), a także kształtów, rozwiązań wizualnych czy technologicznych dla całych opakowań (np. butelki i nakrętki, blistry z zamknięciem).

Ważna jest dla nas także informacja zwrotna o naszych produktach, pozyskiwana od ich odbiorców i użytkowników. Pozwala na realną ocenę cech konkretnego produktu i ewentualną ich modyfikację w przyszłości.