HANEX OTRZYMAŁ CERTYFIKAT ODPOWIEDZIALNEGO PRZEDSIĘBIORCY

Kupujemy, gromadzimy, wyrzucamy!

Problemem współczesnego świata nie jest „brak”, a „nadmiar” dóbr konsumenckich, z którymi po czasie nie wiemy lub nie mamy co zrobić. Szczęśliwie, naprzeciw takim problemom wychodzi coraz więcej firm zajmujących się zbiórkami specyficznych odpadów, a następnie ich recyklingiem.

Zatem, jeśli zastanawialiście się co możecie zrobić ze zużytym sprzętem elektronicznym, który do tej pory gromadziliście w domu, to rozpoczęta początkiem września przez Hanex, współpraca z firmą Moby Sp. z o.o. podsuwa Wam idealne rozwiązanie.

Każdy pracownik naszej firmy może przynieść w dowolnym momencie do Sekretariatu używany sprzęt komputerowy lub zepsuty, czy też działający ale niepotrzebny telefon komórkowy (dotyczy także sprzętów prywatnych), który następnie przekazany zostanie firmie Moby i przez nią zutylizowany. Czyśćcie szafki – bo zbiórkę prowadzimy bezterminowo!

Dotychczasowa zbiórka zaowocowała pozyskaniem 65 telefonów komórkowych, 1 telefonu stacjonarnego, 2 PC, 2 laptopów, 4 myszek, 1 routera ! Dzięki tym działaniom Hanexowi przyznany został Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy zaświadczający o włączeniu się do walki z zanieczyszczeniem środowiska. Dziękujemy!

< Wróć