Drużyny Grupy LERG wystartowały w Poland Business Run 2021

W niedzielę 5 września odbyła się 10. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run. Grono 28,5 tyś. biegaczy zaangażowanych w tą szczytną akcję zasilili także pracownicy spółek: Lerg z Pustkowa-Osiedla,  Sarzyna Chemical z Nowej Sarzyny, Hanex z Dąbrowy Górniczej oraz Permedia z Lublina. 

Organizatorom biegu udało się zebrać ponad 2 miliony złotych, które zostaną przeznaczone na dofinansowane protez, wózków oraz turnusów rehabilitacyjnych dla ponad 100 osób z niepełnosprawnościami układu ruchu.

Z ramienia Grupy LERG wystartowały cztery zespoły – łącznie 20 zawodników. Ze względu na pandemie, a co za tym idzie bezpieczny, wirtualny charakter tegorocznego wydarzenia, każdy biegacz 5-osobowej sztafety miał do pokonania 4 km samodzielnie wybranej trasy.

Chociaż wszystkim nam przyświecał przede wszystkim charytatywny cel, nie zabrakło zdrowej, sportowej rywalizacji –  na 4322 drużyny wysoką 248 pozycję udało się wywalczyć drużynie Sarzyna Chemical. Pełna lista wyników znajduje się pod linkiem tutaj.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do fotogalerii.

< Wróć