Butelki PET na musztardę

Ergonomiczne butelki na musztardę od producenta GTX Hanex Plastic to idealne rozwiązanie dla Twojej marki spożywczej. Nasze opakowania PET łączą w sobie bezpieczeństwo i ponadczasowy design, zapewniając świeżość produktów i wygodne użytkowanie. Jako producent butelek PET na musztardę dbamy o skuteczną kontrolę surowców, oferując naszym partnerom najlepsze rozwiązania dla ich biznesów. Sprawdź pełną ofertę!

Nowoczesny design i wygodne użytkowanie każdej butelki

Nowoczesny i uniwersalny design oraz wygodne użytkowanie to cechy butelek PET na musztardę oferowanych przez GTX Hanex Plastic. Kształt opakowań został dostosowany do potrzeb użytkowników. Wyprofilowane boczne ścianki butelki gwarantują ergonomiczny chwyt i umożliwiają pewne trzymanie produktu. Ta cecha oraz właściwości politereftalanu etylenu, takie jak miękkość i elastyczność, pozwalają na komfortowe ściskanie butelki, w celu wydobycia produktu. Nasze butelki PET na musztardę zostały zaprojektowane tak, by ograniczyć marnowanie produktu, poprzez możliwość wyciśnięcia go do ostatniej kropli.

Jednocześnie, na froncie butelki na musztardę zachowano gładkie miejsce, idealne do umieszczenia etykiety producenta. Warto pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, konieczne jest prawidłowe oznakowanie opakowań spożywczych, co obejmuje informacje dotyczące składu, daty ważności czy instrukcji użytkowania. Butelki na musztardę

produkcji GTX Hanex Plastic sprzyjają procesowi etykietowania – pozwalają na łatwe, trwałe i estetyczne umieszczenie niezbędnych informacji na opakowaniu.

Co oznacza skrót PET na butelce?

Skrót PET, umieszczony na butelce na musztardę, odnosi się do polietylenu tereftalowego, czyli materiału, z którego wykonane jest opakowanie. Polietylen tereftalowy to rodzaj termoplastycznego polimeru, który charakteryzuje się wyjątkową lekkością oraz doskonałą zdolnością do formowania różnych kształtów podczas procesów produkcyjnych. Dodatkowym atutem PET jest zdolność do recyklingu, co wpisuje się w dzisiejsze trendy związane z dbałością o środowisko.

Ponadto, system GMP (Good Manufacturing Practice), stanowi element gwarantujący wysoką jakość i czystość używanych surowców do produkcji butelek oraz komponentów gotowego produktu. GMP to zestaw zasad i procedur, które regulują procesy produkcji, aby zapewnić, że butelki na musztardę są bezpieczne, skuteczne i zgodne z określonymi standardami. To daje gwarancję, że nasza firma korzysta wyłącznie z tworzywa najwyższej jakości.

KAMILA OLEKSIEWICZ

Specjalista ds. sprzedaży dz. butelek
mobile: +48 782 702 992
kamila.oleksiewicz@hanex.com.pl

Wyślij zapytanie

    Elipsa

    Italia