Butelki PET na ketchup

W ofercie GTX Hanex Plastic znajdziesz butelki na ketchup, dostosowane do potrzeb i wymagań prawnych branży spożywczej. Reprezentują one optymalną twardość plastiku, co pozwala na wygodne użytkowanie i swobodne wyciśnięcie produktu. Jako wiodący producent opakowań spożywczych, produkujemy także butelki na musztardę oraz inne sosy.

Czerwone butelki na ketchup – ergonomiczny kształt i miękki korpus

Butelki na ketchup od GTX Hanex Plastic gwarantują nie tylko wysoką jakość, ale także różnorodność w kwestii designu, co pozwala dostosować opakowanie do indywidualnych preferencji i potrzeb marki. Do wyboru są butelki na ketchup w kształcie elipsy, z lekko wypukłymi ściankami frontowymi lub model z wcięciem w centralnej części korpusu.

Bez względu na wybrany kształt, butelki gwarantują precyzyjne dozowanie ketchupu i wygodne trzymanie w dłoni. Użytkownik ma pełną kontrolę nad ilością wylewanego sosu, ponieważ tworzywo PET, z którego wykonane są nasze butelki na ketchup, jest miękkie i elastyczne. Ścianki butelki są jednak na tyle grube, by zapobiegać przypadkowemu wyciekowi produktu, np. w sytuacji gdy butelka znajduje się na dnie torby z zakupami.

Kolor czerwony kojarzy się z sosem pomidorowym, dlatego na sklepowych półkach ketchup prawie zawsze jest w butelce tego koloru. W GTX Hanex System postanowiliśmy trzymać się tego schematu, w trosce o interesy naszych partnerów biznesowych. Poddajemy nasze butelki na ketchup procesom barwienia, używając wyłącznie przebadanych i zatwierdzonych do kontaktu z żywnością barwników. Kolor jest intensywny i jednolity na całej powierzchni. Nasze czerwone butelki PET na ketchup to wyraz troski o estetyczny design i bezpieczeństwo konsumentów.

KAMILA OLEKSIEWICZ

Specjalista ds. sprzedaży dz. butelek
mobile: +48 782 702 992
kamila.oleksiewicz@hanex.com.pl

Wyślij zapytanie

    Elipsa

    Italia