Butelki

Hanex jest czołowym producentem butelek PET w kraju i Europie. W swojej ofercie posiada opakowania dla branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej i medycznej, a także produkty indywidualne, tworzone specjalnie na życzenie klientów . Butelki Hanex wyróżnia nowoczesny design, a także nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne.

 

Preformy

Jednym z półproduktów dla opakowań z tworzyw sztucznych są preformy. Jesteśmy specjalistami w ich produkcji. To nowoczesne i lekkie rozwiązanie dla butelek na wodę, soki, mleko czy jogurty. Nasza firma posiada bardzo bogaty asortyment preform dla pełnego zakresu pojemności butelek dostępnych na rynku.

Folie

Wszystkie folie firmy Hanex są trójwarstwowe (w przeciwieństwie do folii innych firm, które najczęściej są jednowarstwowe), i w większości powstają z materiałów recyklowanych. Mogą być barwione w masie, wszystkie też są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Branża spożywcza
Branża kosmetyczna
Branża farmaceuryczna
Branża chemiczna

Nasza Historia

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. powstało w 1992 r. w Poznaniu.

20 lat doświadczeń sprawiło, że z wielu oddziałów stworzyliśmy jeden prężny ośrodek z zapleczem rozwojowo-badawczym, nowoczesnymi liniami produkcyjnymi oraz możliwością magazynowania.

Czytaj więcej