Dołącz do nas

Księgowa

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Księgowanie pracowniczych podróży służbowych
  • Księgowanie faktur zakupu krajowych i zagranicznych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3 – letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: finanse, rachunkowość)
  • Znajomości praktycznych zasad księgowości i bieżących przepisów podatkowych – podatku dochodowego od osób prawnych, ustawy o VAT, ustawy o rachunkowości
  • Znajomości podstawowej obsługi MS Excel, Word
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinasowanie do karnetu sportowego
  • Parking dla pracowników
  • Owocowe poniedziałki
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Konkursy dla pracowników i ich dzieci

    Maksymalna wielkość pliku: 5MB