 |
|
|
 |
| strategia biznesu |
 |
|
GTX HANEX Plastic Sp. z o.o. rozpoczął działalność w 1992 r. i jest liderem na szybko rozwijającym się rynku opakowań w Polsce. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji folii termoformowalnej, preform oraz opakowań PET. Miesięczne zdolności produkcyjne Hanexu sięgają obecnie blisko 130 milionów różnego typu opakowań. oraz 1000 ton folii PET.
Hanex stale inwestuje w badania, mające na celu wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Opatentował i wprowadził na rynek lekkie preformy od 14 do 50 g.
|
|
.jpg) |
Hanex stale inwestuje w badania, mające na celu wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Opatentował i wprowadził na rynek lekkie preformy od 14 do 50 g. Spółka uruchomiła też jedyną w kraju linię produkcyjną do wytwarzania wielowarstwowej folii poliestrowej PET, z możliwością zastosowania warstwy polietylenu. Ponad 70% udziału w tym rynku czyni z Hanexu niekwestionowanego lidera.
Jako pierwszy w Polsce Hanex uruchomił własną linię recyklingu opakowań i rozpoczął kompleksowe zagospodarowywanie odpadów typu PET oraz wytwarzanie na ich bazie wyrobów o charakterze rynkowym. Spółka realizuje zamówienia dla największych koncernów z branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej, budowlanej, technicznej.
Do klientów Hanexu należą firmy o charakterze globalnym, europejskim oraz najwięksi producenci krajowi z branży napojowej, wodnej, mleczarskiej, chemicznej, spożywczej i technicznej. Główna siedziba firmy oraz linie produkcyjne zlokalizowane są w Dąbrowie Górniczej. |
 |
|
|
 |
 |
|
 |
|
|